Witaj! Jestem Ci bardzo wdzięczna, że chcesz mnie bliżej poznać ;) 

Nazywam się Justyna Kwiatkowska

Od ponad 3 lat pomagam kobietom, którą ja sama kiedyś byłam ;) A jaka byłam?

Byłam nieśmiała i brakowało mi odwagi, bałam się tego, co inni o mnie pomyślą, miałam marzenia, ale zostawiałam je na kiedyś, żyłam jak statystyczna Polka – skończyłam Liceum, poszłam na studia (choć nie dostałam się na wymarzoną psychologię i dziennikarstwo) i wyprowadziłam się ze swojego rodzinnego miasta, po studiach przyszedł czas na pierwszą i wydawać by się mogło, że wymarzoną pracę w korporacji, potem ślub, dzieci i przyszedł TEN moment, kiedy powiedziałam sobie STOP.

Zdałam sobie sprawę, ze jeśli dalej moje życie będzie tak wyglądało, to w kolejnym etapie czeka mnie szkoła dzieci, uroczystości, zmiana pracy, awanse, emerytura i śmierć.

I w tamtym momencie zrozumiałam, że ja nie chcę czekać na emeryturę, aby mieć czas dla dzieci/wnuków by wtedy mieć czas na realizację swoich marzeń.

Ja te marzenia chcę spełniać już, ja teraz chcę mieć czas dla siebie i dla rodziny. Teraz!

Niestety mój pomysł na życie nie pasował do procedur korporacyjnych, nie znalazłam takiej, a więc przyszedł czas na podjęcie decyzji o przerodzenie swojej pasji w firmę.

Jak widać, pomagam kobietom z ich i swoimi sukcesami, zarabiam na swojej pasji, prowadzę taki tryb życia, jaki odpowiada moim wartościom i potrzebom. Korzystam z życia pełną piersią. I oto jestem.


Zarabiam na życie, zadając pytania

Jestem certyfikowanym Coachem i Praktykiem NLP, magistrem logistyki w handlu zagranicznym i ekonomistą. Związałam się ze światem coachingu i rozwoju osobistego w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wcześniej zdobywałam doświadczenie jako specjalista m.in. do spraw wsparcia sprzedaży i komunikacji. To był początek (2007 rok) kiedy rozpoczęłam swoją przygodę z coachingiem w biznesie.

Specjalizuję się w coachingu finansowym bo od zawsze miałam problem z pieniędzmi. Im więcej zarabiałam, tym więcej wydawałam aż stałam się przedsiębiorcą, który nie zarabiał w ogóle na swojej pasji. Od zawsze uważałam, że życie finansowe jest odzwierciedleniem tego, jak postrzegam pewne kwestie i jakie mam podejście do pewnych wartości w życiu. Zmieniłam fundamentalnie swoje osobiste podejście do pieniędzy i do siebie. Pieniądze są często trudnym tematem, ale wiem jak z tym tematem pracować i co zmieniać nie tylko na płaszczyźnie psychologicznej. Jestem zwolennikiem myślenia, że samo się nic nie zrobi i do myśli i zmiany mentalnej należy dołączyć odpowiednie działanie.

Moją misją jest pomoc kobietom, które chcą przejąć kontrolę nad swoim życiem finansowym i zawodowym/biznesowym. Robię to ponieważ chcę się żyć wśród zadowolonych z siebie i z życia ludzi. Wierzę, że im bardziej ludzie będą zadowoleni z siebie i swoich działań, tym nam wszystkim będzie się żyło lepiej :)

Bardzo nie lubię, ale akceptuję narzekanie, zwalania winy, oddawania odpowiedzialności za swoje życie.

Prywatnie, jestem żoną i mamą dwójki synków, z którymi kontynuuję naukę świata :)

W swojej pracy z klientami zobowiązuję się do przestrzegania światowych standardów, które są zebrane w Kodeksie Coacha ICC

A poza tym jestem zwykłym człowiekiem z niezwykłymi marzeniami, które wciąż realizuję.

A teraz, w czym Tobie mogę pomóc?


Poniżej znajdziesz dowody moich uprawnienień do profesjonalnego pomagania ludziom ;)

Certyfikat1Certyfikat2Certyfikat3Certyfikat4

To jedyna grupa wspierających się kobiet, w której żadne z Twoich pytań nie zostanie bez odpowiedzi i dodatkowo będziesz miała dostęp do wielu bezpłatych warsztatów edukacyjnych, które kieruję tylko dla tej społeczności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlwowych. Twoje dane są bezpieczne i nikomu nie będę udostępnione.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych po­wy­żej da­nych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych od firmy Viva Life Justyna Kwiatkowska

FreshMail.pl