FreshMail.pl

„Polka Potrafi. Zostań bohaterką własnego życia” – przedstawiam książkę Magdy Bębenek :)

Magda to Inspiratorka przez wielkie „I”. Miałam okazję osobiście ją poznać i wiem, że odniesie sukces w swoim życiu. Ba! Już odniosła, a jej projekt i książka, którą sama wydała może służyć tego przykładem. Książka jest inspiracją i motywacją do spełnienia swoich marzeń dla Kobiet, choć czytują ją również mężczyźni. Zapraszam na stronę projektu Magdy – Książka Polka Potrafi i do przeczytania książki.
Ja swój egzemplarz odbieram już dziś! I nie mogę się doczekać ;)

Osoby, które będą jutro uczestniczyć w warsztacie Automotywacja – ale jak się zmotywować?, będą mogły kupić u mnie książkę Magdy :)

To jedyna grupa wspierających się kobiet, w której żadne z Twoich pytań nie zostanie bez odpowiedzi i dodatkowo będziesz miała dostęp do wielu bezpłatych warsztatów edukacyjnych, które kieruję tylko dla tej społeczności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlwowych. Twoje dane są bezpieczne i nikomu nie będę udostępnione.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych po­wy­żej da­nych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych od firmy Viva Life Justyna Kwiatkowska

FreshMail.pl