Tylko raz w roku, zapisy kończą się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY SPOSÓB NA CORAZ LEPSZE DOCHODY I ŚWIETNE ZAROBKI Z WŁASNEJ PASJI, PRZECHODZĄC PRZEZ PROCES ZADBANIA FINANSOWEGO

OD WSTYDU DO ODWAGI

OD STRACHU DO SPOKOJU

OD BRAKU DO OBFITOŚCI I MOŻLIWOŚCI

BEZ PRACOWANIA PO 12 GODZIN DZIENNIE I BEZ POŚWIĘCANIA CZASU PRZEWIDZIANEGO DLA RODZINY I DZIECI

NAWET JEŚLI

obecnie pieniądze się Ciebie nie trzymają

NAWET JEŚLI

odczuwasz ogromną satysfakcję ze swojej pracy, ale nie czujesz dumy kiedy zaglądasz na swoje konto

NAWET JEŚLI

do tej pory nigdy nie miałaś pieniędzy w nadmiarze i uważasz, że temat pieniędzy należy do tych z kategorii krępujących

NAWET JEŚLI 

Twoja obecna relacja z pieniędzmi wygląda jak burzliwy związek, który przyprawia Cię o stres i frustrację

Posłuchaj doświadczeń Marty, która pierwszy raz podczas programu zapełniła swoją salę warsztatową klientkami, nawet po podniesieniu cen.

Marta Maciszewska, working parents coach, http://familymanager.pl/

Basia podczas programu postanowiła się przebranżowić i teraz zlecenia „same do niej spływają” – jak mówi w nagraniu.

Barbara Zakrzewska, www.barbarazakrzewska.com

Justyna przed udziałem w programie „biegła z rozwianym włosem” w biznesie, posłuchaj co się zmieniło u niej teraz, mówi między innymi o tym w nagraniu.

Posłuchaj o tym jak Kamila wykorzystała swój udział w programie i czego dokonała w swoim biznesie dzięki niemu

Kamila Chyła, www.ikimasa.pl

 

Posłuchaj o tym jak Monika Małgorzata Lis ostrzega przed wejściem do programu Zadbana Finansowo


Monika Małgorzata Lis, www.monikamalgorzatalis.pl

Wzięłam udział w kursie „Zadbana Finansowo” i to była bardzo dobra decyzja! Zrobiłam porządek w swoich finansach, poustalałam priorytety, a moje zarobki od czasu kursu wzrosły o aż 70%!

Do tego z Justyną pracuje się po prostu świetnie. Przekazuje mnóstwo merytorycznej wiedzy w strawnej formie. Czułam się zadbana także podczas kursu: żadne moje pytanie, żadna wątpliwość nie pozostała bez odpowiedzi. Justyna prowadzi przez cały proces uważnie i asystuje na każdym etapie. Mimo, że to kurs online i wiadomości przekazywane były mailem, miałam poczucie, że Justyna jest obecna, bo zawsze można było się z nią skontaktować i liczyć na jej pomoc.

Inga Wiśniewska

www.poliglotawkilkukrokach.pl

Dzięki Justynie przepracowałam swoje wewnętrzne blokady dotyczące pieniędzy i sprzedaży, co pomogło mi prawie zdublować swoje dotychczasowe przychody w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Biorąc udział z kursie Zadbana Finansowo przekroczyłam mój szklany sufit, czyli kwotę zarobków poza którą nie mogłam wyjść dotychczas. Po kursie Sprzedaż Empatyczna otworzyłam się na dodatkowe źródła przychodów. Jeszcze w trakcie udziału w kursie Justyny, ruszyłam z moim własnym kursem online, z czego jestem bardzo dumna :) Justyna świetnie zna się na tym, co robi, daje nieocenione wsparcie. Serdecznie polecam kursy online Justyny wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje finanse.

Kamila Malanowicz

http://coach4u.pl/

Program „Zadbana Finansowo” okazał się dawno oczekiwanym wyjazdem w egzotyczne miejsce, zaskakującym widokami i możliwościami, jakie wystarczy w sobie odkryć.

Kurs porządkuje pozornie niepowiązane ze sobą zagadnienia i sprawia, że na pierwszy plan wysuwają się najistotniejsze kwestie. Justyna składnia do myślenia wielotorowego. Zaczepia. Drażni. Zmusza do bycia absolutnie szczerą wobec siebie. Obala zakorzenione mity i schematy w traktowaniu pieniędzy i bez skrupułów obnaża błędy w charakteryzującym nas schemacie finansowym.

Polecam kurs każdemu, kto chciałby nauczyć się doceniać siebie i wyceniać swoje umiejętności w zgodzie z sobą i ze swoimi wartościami.

Efekt kilkumiesięcznej pracy w ramach programu? Wzrost dochodów o 70% i rozpoczęcie budowy niezależności finansowej. A to dopiero początek!

Ela Sokołowska

www.korektelka.pl

Zadbana Finansowo to kurs o pieniądzach, ale nie tylko. Dotyka też innych ważnych w życiu obszarów, które mają bezpośredni wpływ na to ile zarabiamy. Zawiera sporo cennej wiedzy i praktycznych ćwiczeń, do których będę mogła  wracać. Dostarcza narzędzi do pracy własnej. W trakcie trwania kursu Justyna zadaje ważne pytania wszystkim uczestniczkom, co w moim odczuciu jest jak gdyby pójściem o krok dalej i kierunkuje na osiągnięcie celu. Webinar zamknięty dla uczestniczek jest okazją do uzyskania odpowiedzi na indywidualne pytania. Podsumowując, to kompleksowy program dbający o różne obszary, mające zdecydowany wpływ na to ile mamy pieniędzy.

Jestem pewna, że moja inwestycja się zwróci. Szczerze polecam każdej kobiecie.

Sylwia Latała

www.spokojnysendziecka.pl

Jeśli nie chcesz zmieniać swojego życia, nie bierz udziału w programach Justyny.

Justyna zadaje dużo trudnych, często nie wygodnych pytań, trafiając zawsze w samo sedno.

Jak nikt potrafi zmotywować do działania. Sprawi, że dostrzeżesz w sobie wiele pozytywnych cech i poczujesz się kimś naprawdę wyjątkowym, a Twoje życie osobiste i zawodowe nabierze nowego tempa. Oczywiście, jeśli tego chcesz ;)

Karolina Kwiatkowska

www.flowerfiesta.pl; www.forget-me-not.pl

KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU W 2018 ROKU

Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości zadzwoń do mnie (tel. 604 584 264) lub napisz

(email: justyna@pracowniasukcesu.com)